Головна Без категорії «Старий Луцьк-Університет» зазнав поразки в першому домашньому матчі сезону

«Старий Луцьк-Університет» зазнав поразки в першому домашньому матчі сезону

24
0

Учора волинська команда не зуміла перемогти в першому поєдинку домашнього баблу та поступилася «Кривбасу».

Про це йдеться на сторінці БК «Старий Луцьк-Університет» у Фейсбуці.

Лучани досить непогано розпочали матч. Під час стартової десятихвилинки фіолетово-жовті володіли навіть перевагою у + 9, однак суперник втримав спурт нашої команди. Вдало гру розпочав Рідлі, який влучив дальню спробу і відзначився у проходах. У суперника часто ініціативу на себе брали Хант та Ловінгс. Чверть завершилася за рахунку 25-19.

У другій чверті в «Старого Луцька-Університету» суттєво впала результативність. Суперник же, навпаки, набрав обертів. Активно у проходах влучав Бублик. Обидві команди мали проблеми із виконанням штрафних, втім суперник виконав більше спроб. Підопічним Олександра Ворони вдалося відновити статус кво: Ловінг встановив остаточний рахунок першої половини – 36-36.

Читати ще: Луцький «Любарт», розгромивши львів’ян, здобув історичну перемогу в Екстра-лізі

Після великої перерви 6 очок поспіль волинянам приніс Лесик. Здавалося б, нашій команді вдасться втекти у відрив, однак візаві знайшли чим відповісти. Захисникам суперника вдавалися швидкі атаки, були і влучання здалеку. Саме «трьоха» Бублика затвердила п’ятиочкову перевагу гостей – 51:56.

У четвертій чверті гандикап «Кривбаса» сягнув позначки у + 10. Втім Луцьк був дуже близький до камбеку. В потрібний момент влучив Прозапас, відставання скоротилося вдвічі.

Утім в підсумку криворіжці вирвали перемогу – 74-79. Найрезультативнішим у складі волинян став Лесик (16 очок, 11 підбирань).