Джерело: www.volynpost.com
Про це повідомляє Meteoprog.
Зазначається, що магнітна буря такої сили може спричинити незначні збої у роботі енергосистем. Також вплинути на маршрути міграцій птахів і тварин. Та негативно вплинути на здоров’я метеозалежних людей.
Очікується, що у понеділок геомагнітне поле буде нестабільним до незначного штормового рівня. Сонячна активність буде низькою з невеликою ймовірністю спалаху класу М.
“Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ”, – йдеться у повідомлені.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію