“У березні 2025 року співробітник стрімінгового сервісу Megogo з Києва вирішив залишити Україну, скориставшись фальшивими документами. Про це повідомляє сайт Єдиного реєстру судових рішень.Чоловік, який працював програмістом, ретельно підготувався до перетину кордону — він виготовив підроблене тимчасове посвідчення військовозобов’язаного з фіктивними штампами «ВЗЯТО на військовий облік військовозобов’язаних» та «ЗНЯТО з військового обліку військовозобов’язаних». До того ж, у”, — повідомляє: ua.news
У березні 2025 року співробітник стрімінгового сервісу Megogo з Києва вирішив залишити Україну, скориставшись фальшивими документами.
Про це повідомляє сайт Єдиного реєстру судових рішень.
Чоловік, який працював програмістом, ретельно підготувався до перетину кордону — він виготовив підроблене тимчасове посвідчення військовозобов’язаного з фіктивними штампами «ВЗЯТО на військовий облік військовозобов’язаних» та «ЗНЯТО з військового обліку військовозобов’язаних».
До того ж, у документі стояв підроблений підпис начальника відповідної установи.
Окрім цього, айтівець надав прикордонникам фальшиву довідку військово-лікарської комісії № 700, датовану січнем 2023 року. У ній містилася неправдива інформація про його непридатність до військової служби та виключення з військового обліку.
Довідка була «завірена» підробленою печаткою Голосіївського ТЦК і підписами голови та секретаря комісії. Весь комплект «документів» мав вигляд справжніх, однак прикордонники швидко виявили підробку.
Під час перевірки з’ясувалося, що чоловік взагалі не перебуває на військовому обліку в жодному ТЦК. Після цього його справу передали до Любомльського районного суду Волинської області.
На суді програміст повністю визнав свою провину, підтвердивши, що дійсно мав намір виїхати за кордон за допомогою підроблених документів.
16 квітня 2025 року суд визнав IT-фахівця винним у підробці та використанні фальшивих документів. За це чоловік отримав покарання — обмеження волі строком на один рік. Окрім позбавлення волі, йому доведеться сплатити штраф у розмірі 850 гривень, а також покрити витрати на проведення судово-технічних експертиз — 7572,80 гривень.
Нагадаємо, на Закарпатті викрили групу осіб, які організували незаконне переправлення 13 чоловіків через кордон до Угорщини, використовуючи вантажівку з піском.
Також ми вже повідомляли, що заступнику голови Київської міської державної адміністрації, який також є депутатом Київради, оголошено підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України.