Головна Без категорії «Найважче після поранення – відпроситися повернутися до побратимів»: історія волинянина, який захищає...

«Найважче після поранення – відпроситися повернутися до побратимів»: історія волинянина, який захищає Україну

19
0

Джерело: www.volynnews.com

«Найважче після поранення – відпроситися повернутися до побратимів»: історія волинянина, який захищає Україну

«На кожному життєвому розпутті намагався слідувати простим принципам – дослухатися до сумління та бути чесним перед собою. Тому сьогодні я – воїн 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого».

Так свою розповідь розпочав волинянин Сергій, який свого часу брав участь в АТО, а з початку повномасштабного вторгнення знову повернувся до лав Збройних сил, повідомляють у бригаді.

«Ця історія про вибір. Вона почалася, коли за моїми плечима було тринадцять років військового стажу. А бойових спогадів ще більше: від прориву з оточення в районі Саур-Могили в 2014-му до боїв на Донбасі у лавах Князівської бригади. Та все це скінчилося ще в 2016 році…» – пригадує воїн.

23 лютого 2022 року – був звичайним днем із цивільного життя Сергія, який він присвятив родині – дружині та донькам. Вони будували плани, мріяли, тоді у нього з’явилась нова робота у польському місті Познань, яка мала допомогти їх втілити.

Читати ще: «Люди проводжали нас у бій молитвами», – командир танкового взводу Князівської бригади з Волині

Проте наступний ранок все змінив: звістка про повномасштабне вторгнення, лічені години на збори та термінове повернення в Україну.

«Ми з дружиною знали, що робити. Вона дбатиме про дітей, а я про долю нашої Батьківщини. Для нас цей вибір був очевидним: як громадяни своєї країни, ми не могли чинити інакше», – розповідає військовий.

Першим рішенням Сергія було повернутися в Князівську бригаду. Але до бойових побратимів зміг потрапити лише за кілька місяців, коли перевівся з підрозділу територіальної оборони.

«Ця війна не така, яку я пам’ятав з часів АТО. Тепер без якісного РЕБа та БПЛА багато не навоюєш. Щоб бути ефективними, доводиться постійно знаходити нові рішення щодо захисту від безпілотників та якісного маскування», – каже боєць.

Читати ще: «Перший виліт був невдалий»: боєць з Волині розповів про роль дронів на війні

Перше поранення Сергія пов’язане з влучанням ворожого FPV-дрона. За його словами, найважче після поранення – відпроситися якнайшвидше повернутися до побратимів.

«Згуртований колектив – це наша головна перевага. Труднощі є завжди, але серед своїх вони сприймаються та вирішуються легше. Ми підтримуємо один одного, навчаємося, спілкуємося, не даємо замикатися в собі. І нехай ми різні, кожен зі своєю історією, але ми всі тут. Адже маємо дещо спільне – наш вибір!» – підсумовує воїн Князівської бригади.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ