Джерело: www.volynnews.com
Початок 2022 року мав стати радісною віхою в житті Дениса. Та насолоду життям розірвали ранкові вибухи. Ворог почав повномасштабне вторгнення. І чоловік взяв зброю, щоб захистити своє, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
Вагітну дружину з донькою Денис відправив до Польщі, а сам лишився у Луцьку та приєднався до одного з підрозділів охорони, де зустрів багато знайомих. Близько місяця чоловіки прикривали об’єкти критичної інфраструктури, а потім долучилися до бойових підрозділів. Так Денис потрапив до 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
Читати ще: «Люди проводжали нас у бій молитвами», – командир танкового взводу Князівської бригади з Волині
«Усе почалося з шикування. Командир нашого підрозділу охорони запитав, хто бажає долучитися до бойових бригад. Потрібно було кілька десятків добровольців, але зголосилися майже всі. Я був серед них. Ми рушали наступного дня», – пригадує боєць.
Денис приєднався до одного з новостворених піхотних підрозділів Князівської бригади. Ситуація на передовій була складна, але всі воювали відчайдушно – труднощі з лихвою компенсувала жага вигнати ворога.
«Мій перший бій в Князівській бригаді відбувся під Соледаром. Тоді по ворогу випустив свою першу автоматну чергу. Я зробив це неідеально, але з чітким розумінням, за що летить кожна куля. Бо якщо нам з побратимами і дещо бракувало підготовки, але точно не єдності та рішучості. І завдяки цьому ми були ефективні», – переконаний воїн.
Читати ще: «Багато пісень – про те, що потрібно творити зміни», – воїн-рокер з Князівської бригади
У наступні роки Денис разом з побратимами оборонявся, наступав та контратакував у багатьох боях на Донеччині та Харківщині.
Секрет стійкості Князівського піхотинця, на його думку, простий: «Уміти працювати в команді, бути універсальним та щиро любити те, що захищаєш».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу