Головна Без категорії Українцям стане значно важче вступити до польських вишів: з’явилися нові правила

Українцям стане значно важче вступити до польських вишів: з’явилися нові правила

20
0

Джерело: www.volynnews.com

Українцям стане значно важче вступити до польських вишів: з’явилися нові правила

Відтепер іноземцям, це стосується і українців, які хочуть отримувати освіту в Польщі, доведеться довести, що вони на належному рівні володіють мовою викладання – в більшості випадків це буде саме польська.

Про це повідомляє інформаційний портал InPoland.

Видання зазначає, що наприкінці квітня Сенат Польщі ухвалив закон про посилення правил видачі студентських віз іноземцям. Тепер цей закон підписав президент Анджей Дуда. Поправки мають на меті обмежити візові зловжвивання, коли іноземці отримують студентські візи не заради навчання в Польщі, а щоб легально в’їхати на територію Шенгенської зони і потім там працювати.

Згідно з новими правилами, іноземці, які хочуть навчатися в Польщі, повинні будуть пред’явити документ, що підтверджує знання мови викладання на рівні B2, або вище. Крім того, навчальні заклади тепер повинні негайно повідомляти МЗС про те, що студент-іноземець не розпочав навчання у цьому навчальному закладі.

Читати ще: У Польщі зростає втома від допомоги українцям, – AP

Ще одне правило обмежить кількість іноземців у польських вишах. Тепер їх повинно бути не більше половини від загальної кількості студентів. Якщо виш вже має більше половині іноземних студентів, йому заборонено приймати на навчання нових іноземців, до кількість вже наявних не знизиться нижче 50%.

Як писали, зараз у Польщі обговорюють ідею значного посилення вимог до іноземців, які прагнуть отримати польське громадянство. Наразі подавати заяву на отримання польського паспорта можна після трьох років проживання в країні. Цей строк хочуть збільшити до 10 років.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ