Головна Без категорії Мерц пригрозив РФ жорсткими санкціями, якщо Кремль затягуватиме мирний процес

Мерц пригрозив РФ жорсткими санкціями, якщо Кремль затягуватиме мирний процес

27
0

Джерело: www.unian.ua
Мерц поділився, що нові санкції можуть зачепити енергетичний сектор і фінансовий ринок.

За словами Мерца, тепер “м’яч на боці Росії” / фото – скриншотКанцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що якщо цього тижня не буде досягнуто реального прогресу в мирному врегулюванні війни, Євросоюз запровадить проти Росії більш жорсткі санкції, пише Reuters.

“Ми чекаємо згоди Путіна і згодні з тим, що якщо цього тижня не буде реального прогресу, ми хочемо працювати разом на європейському рівні над значним посиленням санкцій”, – сказав він на прес-конференції з прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

Мерц додав, що ЄС також розглядатиме й інші сфери, такі як енергетичний сектор, а також фінансовий ринок. Він зазначив, що лідери європейських країн домовилися з президентом України Володимиром Зеленським про те, що він може взяти участь у переговорах із Росією в Стамбулі цього тижня за умови, що російські бомбардування та обстріли українського цивільного населення окупантами припиняться.

“Тепер усе залежить від Путіна, чи прийме він пропозицію про переговори і чи погодиться на припинення вогню. М’яч повністю на боці Росії”, – зазначив він.

Крім того, канцлер Німеччини висловив захоплення готовністю Зеленського піти на компроміс, якщо це допоможе домогтися припинення вогню.

“Я вважаю, що подальші компроміси і поступки більше не є розумними”, – підкреслив Мерц.

Прем’єр-міністр Греції додав, що ЄС має бути в центрі будь-якого мирного врегулювання.

Санкції проти РФ – важливі новиниРаніше народний депутат Ярослав Железняк розповів, що Україна готує юридичне підґрунтя для запровадження обмежень проти кораблів “тіньового флоту” РФ. За відповідне рішення проголосували 269 народних депутатів.

Крім того, у Bloomberg повідомляли, що США відкладуть запровадження нових санкцій проти Росії. Європейські лідери готові зачекати на результати перемовин України та Росії у Стамбулі, перш ніж посилювати тиск на США.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У Трампа є ефективний спосіб “закрутити гайки” у збройовому бізнесі Путіна, – The Telegraph
  • Переговори в Стамбулі: Трамп натякає на участь, Путін все ще маневрує, – Sky News
  • Китай підтримав Україну щодо 30-денного припинення вогню, – Зеленський



реклама у Нововолинськ