Головна Без категорії Горох дасть багатий урожай: які добрива внести в травні

Горох дасть багатий урожай: які добрива внести в травні

17
0

Джерело: www.unian.ua
З правильними добривами врожай гороху перевищить усі очікування.

Підживлення гороху народними засобами / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.comУ зеленого горошку по праву безліч шанувальників. Це дуже смачний продукт, який можна використовувати як перекус. На жаль, на ринку його купівля може обійтися в кругленьку суму, а тому варто задуматися про вирощування цього бобового.

Якщо ви вже налаштувалися посадити його, то важливо знати, що потрібно для росту гороху.

Удобрювати його необхідно двічі – під час посадки і коли рослина зацвіте.

Чим удобрити горох при посадціЩоб насолодитися смачним горошком, підтримайте його і внесіть потрібні поживні речовини. Це дасть йому змогу розвинути кореневу систему і наростити міцні пагони.

Перш ніж сіяти горох, внесіть у лунки перегній. На кожен квадратний метр знадобиться 3-4 кілограми цього добрива. Воно буде повільно віддавати корисні речовини, забезпечивши довгострокову підтримку рослинам.

Перейдемо до того, чим удобрити горох після сходів.

Чим підживити зелений горошок на інших етапахІснує так зване листове підживлення гороху. Воно здійснюється, коли на стеблах з’являється три-чотири листки.

Щоб підтримати сходи, скористайтеся азотними добривами. Для цього потрібно приготувати слабкий розчин – на відро води розводять 10-15 грамів аміачної селітри і поливають. Також можна внести гранули вздовж грядок на поверхні ґрунту – 10-15 грамів на квадратний метр, а потім полити. Це варто робити, тільки якщо рослини дуже повільно сходять.

В іншому випадку варто дочекатися цвітіння. Підживлення на цьому етапі допоможе горошку поліпшити врожайність і зробить його смачнішим.

У цей час рослина потребує калію. Його можна внести за допомогою золи. Це легко зробити двома різними способами.

Всипаємо золу між рядками і трохи розпушуємо ґрунт. Це не дасть йому вивітритися, а під час поливу поживні речовини будуть глибше проникати в ґрунт.

Є й інший варіант – приготувати рідке підживлення. На відро води всипаємо склянку золи. Перемішуємо до розчинення і залишаємо на кілька годин. Потім акуратно поливаємо під корінь.

Також можна зробити добриво, яке не тільки поліпшить урожайність, а й відлякуватиме шкідників від рослин.

На відро води додайте п’ять мілілітрів нашатирного спирту. Перемішуємо і переливаємо в обприскувач. Обробляємо рідиною грядки і чекаємо результатів.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Що робити, якщо жовтіє часник: надійні поради для дачників
  • Томати виростуть великими та м’ясистими: чим потрібно підживити в травні
  • Полуниця буде великою і солодкою: чим підживити кущі під час цвітіння



реклама у Нововолинськ