Головна Без категорії “Червоні двері, жовті двері”: гра, яка може зламати психіку

“Червоні двері, жовті двері”: гра, яка може зламати психіку

22
0

Джерело: www.unian.ua
Євген Комаровський вказав на небезпеку розваги, яку активно практикували неповноліття.

Деяким дітям може нашкодити новомодна розвага, вважає педіатр / колаж УНІАН з фото pixabay.com та скріншотаУ середині весни стало відомо, що в Україні серед дітей набуває популярності небезпечна “ритуальна” гра, під час якої одного з учасників нібито “гіпнотизують”, він перебуває у стані, що нагадує транс, але в реальності діти потрапляють під вплив психологічної маніпуляції.

Така небезпечна розвага – гра “Червоні двері, жовті двері”. Можна “догратися” до болю в ділянці голови, може підвищитися внутрішньочерепний тиск, у дітей із вродженою патологією судин можливий навіть інсульт, стверджують у Національній соціальній сервісній службі. Крім того, дитині загрожують розвиток психозу, нічні жахи та поява симптомів тривожності.

У центрі уваги “Червоні двері, жовті двері” – правила та небезпекиНа сайті американських активістів JusticeLA йдеться про те, що гра нібито дає змогу “увійти в царство розуму”, залучає підсвідомість і уяву, і під час неї здійснюється “ментальна подорож” під супроводом “гіда”. Тобто для гри потрібні “гід” і людина, яка обиратиме двері, що їй припадуть до смаку. При цьому брати участь у такій витівці не радять тим, хто має якусь психологічну травму чи тривожність.

Завдання “гіда” – злегка прикласти до скронь учасника пальці і кілька разів попросити вибрати двері – червоні, жовті чи іншого кольору. Очі учасника мають бути при цьому закриті. За іншими відомостями, ведучий має масажувати скроні учасника гри.

Потім учасник обирає двері й розповідає, що за ними бачить і які при цьому в нього відчуття. Завдання “гіда” – направляти учасника, ставити йому запитання. Активісти додали, що учасник може бачити різні картини – і безтурботні, і моторошні. За їхніми відомостями, для виходу з гри просто потрібно уявити, що ви повернулися у вихідну точку.

Водночас у мережі є інформація, що якщо учасник побачить чорну людину чи годинник і його не розбудять, то він нібито може назавжди залишитися в трансі.

“Червоні двері, жовті двері” – гра може нашкодити деяким дітям чи ніЄ діти, яким новомодна розвага може нашкодити. Такою думкою поділився педіатр Євген Комаровський. За його словами, через тертя в ділянці скронь і запитань з боку “гіда” учасники гри можуть опинитися в стані, що нагадує транс:

  • Деякі діти засинають і насилу прокидаються.
  • Хтось бачить усілякі “пристрасті”.

Лікар стверджує, що здоровій дитині тертя пальцями в ділянці скронь, навіть дуже інтенсивне, і запитання “гіда”, найімовірніше, сильно не зашкодять. У більшості випадків дитина може нічого особливого не відчувати, але при цьому імітувати страх, хитку ходу і розповідати, що бачила “пристрасті”.

Водночас медик попередив, що діти, які мають судинну патологію, неврологічні розлади, проблеми з психікою, справді можуть видавати через гру неадекватні реакції, і під час них реально може з’являтися запаморочення, виникає ризик падіння та отримання травм, можлива сонливість, через яку дитину буквально не вдається розбудити, можуть бути інтенсивні головні болі, галюцинації.

Комаровський також додав, що в більшості випадків гра “Червоні двері, жовті двері” не становить реальної загрози для життя і здоров’я дитини.

Педіатр звернув увагу на іншу загрозу – перед грою діти можуть вживати різні стимулятори, що дадуть змогу отримати “прихід” (тобто галюцинації), наприклад, алкоголь або енергетики, якісь пігулки. Шкідливі речовини створюють додаткові ризики для здоров’я дітей.

Читайте також:

Раніше УНІАН з’ясував, що означає, якщо людині подобається червоний колір, а також жовтий, білий чи сірий.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Мило чи гель для душу: що обрати для шкіри та гігієни
  • Фрукти та ягоди, в яких найбільше антиоксидантів для здоров’я: ТОП-6
  • Хек легко зіпсувати: 13 помилок, яких усі припускаються під час приготування цієї риби



реклама у Нововолинськ