Джерело: www.unian.ua
Розповідаємо, як приготувати вдома ефективне добриво.
Ми розібралися, чим підживити кабачки для плодоношення.
Чим удобрювати кабачки в липніУ другий місяць літа відбувається активне плодоношення, а тому кущам потрібне підживлення для підтримки росту, формування зав’язей і плодів.
Є безліч хороших варіантів, чим полити кабачки для плодоношення. Так, можна приготувати настій з коров’яку або курячого посліду. Це органічне підживлення, багате азотом, калієм і фосфором. Щоб ним скористатися, потрібно взяти літр коров’яку на відро води або стільки ж посліду на 15 літрів води. Настоюємо кілька днів і поливаємо під корінь раз на два тижні.
Також можна внести під кожен кущ одну-дві жмені золи і злегка розпушити або зробити настій. Для нього склянку засобу додаємо у відро води і настоюємо добу. Поливаємо під корінь.
Для зміцнення коренів і прискорення росту варто спробувати дріжджове підживлення. У літр води всипаємо дві столові ложки цукру і пачку сухих дріжджів. Залишаємо на дві години і розбавляємо у співвідношенні 1 до 5 для поливу.
Щоб підвищити імунітет і забезпечити кабачкам збалансоване харчування, варто зробити настій із кропиви. Беремо відро цієї трави, всипаємо склянку золи і заливаємо водою. Настоюємо тиждень і розводимо 1 до 10 для поливу.
Калій і магній також будуть корисні для кабачків. Настій із бананової шкірки допоможе удобрити овочі.
Беремо шкірку двох-трьох фруктів, заливаємо літром води і настоюємо два дні. Вносимо під кожен кущ 0,5 л раз на два тижні.
Займатися підживленням варто вранці або ввечері. Удобрювати варто не частіше, ніж раз на 10 днів, чергуючи зольний розчин з органічними. Кожен може сам вибрати, чим удобрити кабачки в липні. Будь-який із цих настоїв буде корисним для рослин.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Як вигнати кротів з городу назавжди: перевірений сільський метод
- Озимий часник потрібно викопати до цієї дати: точні терміни за місячним календарем
- Перці будуть солодкими та м’ясистими: чим їх підгодувати для рекордного врожаю