Джерело: www.unian.ua
Транспортування нафтопродуктів до столицы РФ зупинене на невизначений термін.
Зазначалося, що 26 серпня 2025 року на території Рязанської області стався потужний вибух цьому на магістральному нафтопроводі, який є одним з головних джерел постачання нафтопродуктів до столиці держави агресора.
Як зазначають співрозмовники у ГУР, після появи повідомлень у пабліках Рязані про сильний “хлопок” на відрізку магістрального нафтопроводу розпочалася сильна пожежа. У районі села Божатково залізничного району міста Рязані прибули автомобілі екстрених служб, правоохоронні органи та ремонтні бригади, які намагаються ліквідувати наслідків вибуху та пожежі.
скріншотПовідомляється, що з 2018 року дана магістраль була перепрофільована під постачання автомобільного бензину компанією “Транснєфть”, яка забезпечує армію держави-агресора.
За інформацією ГУР МО, внаслідок події транспортування нафтопродуктів до Москви зупинене на невизначений термін, а представники “Транснєфті” підраховують збитки.
Паливна криза у РосіїЯк повідомляв УНІАН, для жителів Курильського району, який займає більшу частину Курильських островів, припинено продаж бензину Аі-92 через наростаючу паливну кризу, яка почалася після серії ударів українських дронів по нафтопереробних заводах РФ. Голова муніципального округу Костянтин Істомін зазначив, що запас бензину, що залишився в повному обсязі, “необхідний для спецтранспорту”.
Зазначалося, що з 20 серпня на Курилах діяли обмеження на продаж пального – не більше 10 літрів бензину в одні руки. З 17 серпня нестача бензину з багатогодинними чергами на АЗС виникла в сусідньому Примор’ї. Тоді ж до радянської практики продажу палива за талонами повернулися заправки Забайкалля і тимчасово окупованого українського Криму.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Вибух на пороховому заводі в РФ: експерт розповів про дефіцит снарядів у окупантів
- Дрони масовано атакували Ростов: у будинках виникли пожежі, мешканців евакуювали (відео)
- Є загроза котла: експерт пояснив активне просування Росії біля Покровська