Адміністрація Київського національного університету імені Тараса Шевченка скасувала заборону на використання месенджера Telegram. Це рішення стало результатом звернення студентського парламенту, яке вимагало переглянути попередні обмеження.
Раніше заборону на Telegram запровадив звільнений ректор університету Володимир Бугров. Його рішення викликало обурення серед студентів, які вказували на важливість цього каналу зв’язку для організації навчального процесу та комунікації.
Зняття обмеження стало можливим завдяки новій адміністрації університету, яка врахувала думку студентів. Університет планує активніше залучати студентів до процесу прийняття рішень, що може позитивно вплинути на атмосферу в навчальному закладі.
Крім того, адміністрація підкреслила, що відкритість до комунікації є важливим аспектом в умовах сучасного навчального середовища. Вона сподівається, що скасування заборони на Telegram сприятиме покращенню взаємодії між студентами та викладачами.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка скасував заборону на Telegram після звернення студентів. Це рішення відображає новий підхід адміністрації до комунікації з учасниками навчального процесу.













