Головна Розваги Три найпопулярніші виробники якісних аромок для вейпа

Три найпопулярніші виробники якісних аромок для вейпа

172
0

Раніше для електронних сигарет частіше використовували готові заправки, але сьогодні набирають популярність «самозаміси», що створюються за власною рецептурою. Це дозволяє контролювати міцність продукту та комбінувати різні ароматизатори для вейпу, отримуючи найнеочікуваніші композиції. У невеликому матеріалі нижче зібрали топ 5 найпопулярніших виробників аромок для якісного, смачного та насиченого вейпінгу. 

ТРА (США)

Американський виробник, що пропонує велике розмаїття якісних ароматизаторів. Асортимент охоплює понад 250 варіантів — від найпростіших фруктових нот до таких складних композицій, як «Фруктові кільця з молоком» чи «Баварський крем». Крім того, виробник постійно розробляє нові рецепти, тож не дивно, якщо незабаром ми побачимо ще більше композицій, що здивують навіть найвибагливіших любителів вейпінгу. 

Capella flavors (США)

Популярні в усьому світі преміум ароматизатори, що виготовляються із сировини найвищої якості. Наразі в асортименті бренду близько 100 смаків, і він продовжує розширюватися. Потужності компанії розташовуються в Каліфорнії, місті Сан-Маркосі — це сучасне високотехнологічне виробництво зі штатом професійних хіміків. Аромки повністю адаптовані під вимоги технічних регламентів США та Європи, що є гарантією відмінної якості продукції Capella.

Xi’an Taima (КНР)

Китайський виробник преміум-аромок для електронних сигарет, відомий лінійкою якісних тютюнових смаків — Xi’an Taima пропонують багатий вибір ароматів, що відтворюють аутентичний смак звичайних цигарок. Ця продукція вважається однією з найулюбленіших серед вейперів як в Україні, так і по всьому світу. 

При приготуванні вейп-рідин важливо пам’ятати, що кожен ароматизатор має певні характеристики, а найкращий вибір залежить від ваших особистих смакових уподобань. Ароматизатори всіх цих виробників можна комбінувати між собою, експериментувати та знаходити власні ідеальні композиції.реклама у Нововолинськ