Джерело: www.unian.ua
Вкрай важливо, щоб автономні системи могли “спілкуватися” одна з одною.
Зазначається, що в рамках партнерства Rheinmetall інтегрує свої дрони з програмним забезпеченням, розробленим Auterion, з метою створення загальновійськової системи.
“У загальному переході від пілотованих до безпілотних систем вкрай важливо, щоб автономні системи могли “спілкуватися” одна з одною”, – сказав Лоренц Майєр, виконавчий директор Auterion, чиє програмне забезпечення вже використовується в безпілотниках в Україні.
Видання нагадує, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну майже три роки тому пришвидшило розвиток безпілотників та інших автономних систем, створивши те, що індустрія називає “програмно визначеною” війною, яка поєднує в собі точність і масштаб. Щоб ці системи поширювалися та працювали разом, потрібен загальний робочий стандарт, каже Майєр:
“Операційна система Auterion дозволить замовнику об’єднати всі безпілотники на загальній основі та інтегрувати різних виробників у загальну архітектуру”.
Водночас, за словами директора з цифрових технологій Rheinmetall Тімо Хааса, з огляду на те, що в Україні працює більше двох сотень різних літальних безпілотних систем, “військове навчання є дуже дорогим і трудомістким, а сумісність системи не гарантована”.
“Розробка однорідної операційної системи забезпечить ефективне та масштабоване розгортання безпілотних систем”, – підкреслив він.
Співпраця Rheinmetall з Україною – останні новиниУ листопаді генсек НАТО Марк Рютте заявив, що другий завод Rheinmetall запустять в Україні вже “незабаром”. За його словами, оборонна промисловість Німеччини має велике значення як для надання військової допомоги Україні, так і загалом для задоволення технічних потреб НАТО.
Ще у березні стало відомо, що концерн Rheinmetall побудує в Україні чотири збройових заводи. Ці підприємства вироблятимуть системи ППО, бронетехніку, снаряди і порох.
У жовтні директор концерну Армін Паппергер повідомив, що перший завод уже запущено в роботу. Він також пообіцяв випустити першу “українську” БМП Lynx вже до кінця року.
Вас також можуть зацікавити новини:
- У Німеччині підготували нову групу українських операторів ЗРК Patriot
- Замінить ATACMS: США розробляють ракету, яка зможе бити на 1000 км
- Скільки зброї Європа може дати ЗСУ: аналітики вказали на важливу проблему