Джерело: www.unian.ua
Також росіяни розкидають з шахедів гранати з відтермінованою детонацією.
Він зазначив, що ці дрони були збиті бійцями Сил оборони України і не потрапили до місць масового скупчення людей.
“Однак ми чітко розуміємо, що росіяни не припинять використовувати хімічну зброю. Тому закликаю всіх українців, і насамперед жителів Донеччини, бути обережними із невідомими предметами на вулиці і не підходити до уламків шахедів, навіть якщо дрон майже цілий”, – зазначає він.
Філашкін повідомив, що росіяни також розкидати з “шахедів” гранати з відтермінованою детонацією. За його словами, будь-який підозрілий предмет, особливо поблизу лінії фронту, може бути небезпечним, тому його не можна брати в руки і навіть не підходити до нього. При цьому додав, що в таких випадках треба викликати поліцію та рятувальників.
Застовуання росіянами отруйних речовин на війніЯк повідомляв УНІАН, у Центрі протидії дезінформації РНБО зазначали, що російська армія для ударів по Україні почала застосовувати дрони-камікадзе типу “шахед”, споряджені отруйними речовинами. В одному з БпЛА виявлена капсула з іритантом (“CS”) – високотоксичною концентрованою бойовою речовиною подразнювальної дії.
CS вважають засобом нелетальної дії, але відомі інциденти, під час яких траплялись смертельні випадки. Він здатний щвидко викликати в організмі людини подразнення органів чуття або фізичні розлади, які зникають через короткий відрізок часу після закінчення дїї.
Вас також можуть зацікавити новини:
- В РФ з’явився новий чип “Комета” для КАБів: експерт підтвердив, але вказав на нюанс
- На Курщині північнокорейські війська навчилися працювати з дронами та РЕБ, – ГУР
- “Командування сатаніє”: у ЗСУ розповіли про прагнення окупантів заблокувати Запоріжжя