Джерело: www.unian.ua
Бойову машину піхоти розробили фахівці ХКБМ імені Морозова. Скоріше за все, вона існує в єдиному екземплярі.
На фотографіях можна бачити дослідний екземпляр БМП. Видимих пошкоджень бойова машина не має. Інших деталей (наприклад, місця зйомки) представлено не було.
Відомо, що БМП-55 виготовили на базі радянського танка Т-55. Силова установка знаходиться в передній частині корпусу. Вага машини (без озброєння) складає 28,5 тонн. До складу екіпаж входять троє осіб.
У кормовій частині БМП-55 розміщена десантна аппарель, яка дозволяє вести десантування під прикриттям броньового корпусу машини та легко переміщати вантажі та поранених всередину бойового відділення. У десантному відділенні можна розмістити десять військових.
БМП-55 оснащена 12,7-мм кулеметом НСВТ, встановленим у башті з дистанційним керуванням. Передбачена можливість встановлення протитанкових керованих ракет.
Лобова броня БМП-55 повинна витримувати влучання снарядів калібру щонайменше 25-30 мм. Кормова броня захищає від куль калібром 14,5 мм бронебійного типу.
Статус проєкту наразі невідомий. В теорії Україна могла б виготовляти такі БМП, однак фахівці звертають увагу на важливу ресурсну перепону, а саме – відсутність необхідної кількості шасі від Т-55 у придатному до експлуатації стані.
Українська бронетехніка – що цікавого У минулому році УНІАН повідомив, що росіяни знайшли знамениту українську бойову машину підтримки танків “Азовець”, яка, скоріш за все, також існує в єдиному екземплярі. Оптика та озброєння у машини були відсутні.
А нещодавно екс-консультант Пентагону Рубен Ф. Джонсон розповів про переваги українського танка Т-84 “Оплот”. За його словами, конструкція Т-84 не має деяких недоліків танку Т-80. Це робить його більш потужною і живучою машиною.
Вас також можуть зацікавити новини:
- У російській зброї вперше виявили компонент індійського виробництва, – ГУР
- Яка ситуація з виробництвом балістики у Росії: експерт розкрив реальні цифри
- Українська армія отримала новий роботизований комплекс: які функції він виконує