Джерело: www.unian.ua
За словами Путіна, Україна хоче обмежити бойові дії лише чотирма регіонами, щоб перекинути сили.
“Переговорні контакти щодо України є, зокрема є й нові пропозиції”, – сказав Путін.
Також російський диктатор заявив, що Україна нібито запропонувала “обмежити бойові дії лише чотирма регіонами”.
“Тобто проводити бойові дії лише в Херсонській області, Запорізькій області, “Донецькій Народній Республіці” та “Луганській Народній Республіці””, – додав російський диктатор.
Однак Путін запевнив, що відмовився від цієї пропозиції. За його словами, Україна хоче обмежити бойові дії лише чотирма регіонами, щоб перекинути сили.
Крім того, російський диктатор заявив, що “відповідні” удари Росії вглиб території України “набагато потужніші й болючіші”.
Путін визнав проблеми з паливом у РФРаніше російський диктатор Володимир Путін визнав, що російський ринок палива зіткнувся з проблемами. Він зазначив, що на заправках утворюються черги, а деякі марки бензину не завжди є у продажу.
Однак Путін запевнив, що запаси палива нібито залишаються “майже на рівні минулого року”. Він додав, що Росія почала використовувати резерви палива, і розглядається можливість повної заборони на експорт дизельного палива.
Вас також можуть зацікавити новини:
- “Неможливо захистити”: депутат назвав головну загрозу з боку РФ для великих міст взимку
- Кремль заявляє про успіхи РФ на фронті: в ISW розповіли, що відбувається насправді
- Баланс війни зміщується на користь України, а економіка Росії входить у фазу виснаження, – FT









