Головна Без категорії Собаки-привереди: 10 порід, які вкрай перебірливі в їжі

Собаки-привереди: 10 порід, які вкрай перебірливі в їжі

44
0

Джерело: www.unian.ua
Є породи, які їдять дуже мало або навіть відмовляються від їжі.

Ці породи вкрай перебірливі в їжі / ua.depositphotos.comЯкщо ви плануєте завести собаку, вам доведеться обирати з безлічі порід, що відрізняються одна від одної не тільки за фізичними особливостями, а й за характером. Також слід враховувати, що деякі собаки не такі прості, як інші, коли справа стосується їжі. Деякі породи їдять практично все, тоді як інші породи мають тенденцію їсти дуже мало або навіть відмовлятися від їжі.

Портал Scotsman склав список із 10 порід собак, які є найбільш вибагливими в їжі.

1. Французький бульдог. Вибагливі в їжі французи – не новина, і вам може бути складно знайти відповідну схему харчування. Деякі рекомендовані тактики включають годування в прохолодній кімнаті, додавання курячого бульйону або годування з руки.

2. Мальтійська болонка. Проблема з мальтійськими болонками полягає в тому, що їм може набриднути одна й та сама їжа. Якщо вони не спустошують свою миску, спробуйте щось з іншим смаком або текстурою. Деякі власники рекомендували спробувати дитяче харчування, якщо нічого іншого не працює.

3. Грейхаунд. Ця порода любить сталість і будь-які зміни в раціоні можуть призвести до відмови від їжі. Відвертання носа від їжі, яку вони зазвичай з’їдають, також може бути ознакою стресу.

4. Бішон фрізе. Подібно до мальтійської болонки, бішон фрізе любить різноманітну їжу, але вони схильні до алергії, тож слід проявляти обережність. Новим власникам собак слід пам’ятати, що якщо улюбленець час від часу відмовляється від їжі, то турбуватися нема про що, якщо тільки він не відчуває дискомфорту, який заважає йому їсти.

5. Пудель. Це ще одна порода, для якої сталість має вирішальне значення. Також важливо не перестаратися з ласощами

6. Кокер-спанієль. Якщо ваш кокер-спанієль не їсть, запропонуйте йому трохи подрібненої курячої грудки з рисом. Якщо це спрацює, то почніть змішувати корм для собак з куркою, щоб поступово привчати собаку до їжі, яка буде підтримувати його силу і здоров’я.

7. Бостонський тер’єр. Складність із бостонським тер’єром полягає в тому, щоб знайти відповідну їжу, яка їм сподобається. Щойно ви це зрозумієте, у вас не повинно виникнути проблем з їхньою їжею.

8. Такса. Навіть найбільші шанувальники такс визнають, що вони можуть бути досить упертими. Це, безумовно, стосується їжі – їхню перевірену й улюблену страву одного чудового дня може бути відкинуто без жодної причини. Головне – бути твердим і не піддаватися на частування, щоб спокусити їх повернутися до вечері.

9. Кавалер Кінг Чарльз Спаніель. З цією породою справа йде так: або вони зжеруть всю їжу, яка попадеться їм під руку, або відмовляться їсти. Щоб виробити у цієї породи усталений режим, важливо встановити час приймання їжі і строго контролювати порції.

10. Пекінес. Мало порід, які так само люблять ласощі, як пекінеси. Їхні пошуки можуть призвести до того, що вони почнуть шантажувати вас своєю поведінкою – тож якщо вони думають, що пропуск здорового приймання їжі призведе до частувань від занепокоєного власника, то саме так вони і вчинять.

Раніше УНІАН розповідав про найдавніші породи собак, які зберегли свої особливості протягом тисячоліть.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Запечена картопля на Різдво за цікавим рецептом: у мережі вона набрала 18 мільйонів переглядів
  • Так поводяться “мамині синки”: психологи назвали 11 нестерпних звичок
  • Як швидше спалити вісцеральний жир під час ходьби: тренер назвав 4 способи



реклама у Нововолинськ