Головна Без категорії У полон до “Азову” потрапив рибалка з Чукотки: що він розповів

У полон до “Азову” потрапив рибалка з Чукотки: що він розповів

21
0

Джерело: www.unian.ua
Окупанта перевели у піхоту за пияцтво.

Загарбник не мав роботи вдома / Колаж УНІАН / СкриншотиНа війні проти України взяли у полон рибалку з Чукотки, який пішов воювати через “нагнітання” з боку дільничного та військкома.

Як повідомляє Telegram-канал “Николаевский Ванек”, Василь Ятиргін – одинадцятий полонений з групи, яку раніше вдалося захопити бійцям “Азову”. Житель селища Егвекінот розповів, що його вмовляли підписати контракт з Міноборони, оскільки там немає роботи:

“Зараз приїду, звісно, і скажу йому (дільничному)”.

Раніше судимий окупант навчався на оператора-навідника бойової машини піхоти, однак минулої осені його покарали переведенням в піхоту за те, що пив на службі. Він каже, що потрапив в полон, коли доставляв спальні мішки та РЕБи – українські захисники атакували піхотинців за допомогою дронів. З 12 загарбників вижили двоє, вони обидва здалися в полон

Полон ЗСУНаприкінці січня “Николаевский Ванек” повідомив, що бійці “Азову” взяли у полон декілька десятків російських полонених із 9 окремої мотострілецької бригади. Він почав публікувати уривки допитів окупантів.

Серед загарбників був Сергій Краснов з Чувашії, який прямо зізнався, що пішов воювати проти України, щоб заробити гроші на нові зуби.

А Вадим Колегов із Сибіру розповів, що хотів заробити, працюючи водієм, однак командування вирішило зробити його штурмовиком.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Україна погодилася на негайне тимчасове припинення вогню, тепер рішення за Росією
  • Росія атакувала балістикою Одеський порт: загинули моряки іноземного судна (фото)
  • Росія масовано атакувала Дніпро, у місті руйнування та пожежа



реклама у Нововолинськ