Джерело: www.unian.ua
Є категорія пасажирів, яким категорично не можна цього робити.
Та чи дійсно це прийнятно? Як сказала в інтервʼю New Zealand Herald експертка з етикету Джоді Р.Р. Сміт, є лише один випадок, коли можна знімати взуття в літаку – якщо переліт триває більше чотирьох годин.
Проте є застереження. Експертка зазначає, що знімати взуття в салоні літака можна лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що ваші ноги не мають жодного запаху.
Інша експертка, Розалінда Оропеза Рендалл наголошує, що є категорія пасажирів, яким категорично не можна знімати взуття в літаку. І це правило стосується навіть тих людей, які подорожують на далекі відстані.
“Якщо ви сидите в ряду біля аварійного виходу, ваше взуття завжди має бути взуте. Ви вирішили взяти на себе відповідальність за те, щоб спокійно і швидко бути готовими надати допомогу. Немає часу на пошук взуття, розв’язування шнурків і взування”, – пояснює вона.
Та є ще одна причина, чому роззуватися на борту – не найкраща ідея. Стюардеси попереджають, що підлога в літаках не така вже й чиста.
Зокрема, бортпровідники застерігають пасажирів не ходити без взуття в туалет.
“Це може виглядати як вода на підлозі, але повірте мені, хлопці, це не так. Я впевнена, що ви можете здогадатися, що це”, – наголошує стюардеса на імʼя Даніель.
З якими речами в ручній поклажі не пустять у літакПроходження контролю перед посадкою на літак – це завжди стрес. Не пропустити на борт можуть через речі у вашій ручній поклажі, про які ви навіть не подумали.
Зокрема, не можна проносити спортивний інвентар – його краще здати в багаж. Аналогічні правила поширюються на дрони, але не на всі.
До ручної поклажи також краще не відправляти ножиці та мʼякий сир.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Експертка назвала найгірший час для подорожей літаками цього літа
- Досвідчений соло-турист дав прості поради, як легко знаходити друзів у подорожах
- Дівчина подорожувала цілий рік, витрачаючи по 25 доларів на день: як їй це вдалося